Camları Silme Şekli Pes Artık Dedirtti.

0
10

İdrarıyla Araç Camlarını Silen Kişi, MOBESE Kameralarına Yakalandı

Kayseri’de idrarını şişeye doldurup kırmızı ışıkta duran araçların camlarını silen kişi, MOBESE kamerası tarafından görüntülendi.

Kayseri’de, kırmızı ışıkta duran araçların camlarını zorla silen iki kişi ‘gaspa teşebbüs’ suçundan gözaltına alındı. Gözaltına alınanlardan birinin idrarını bir şişeye yaptığı ve bununla araçların camlarını sildiği anlar MOBESE kamerası tarafından görüntülendi.

MOBESE KAMERALARI HER ŞEYİ KAYDETTİ

Kayseri Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmalarda, Melikgazi ilçesine bağlı Kartal kavşağında sürücüleri para vermeye zorlayan T.Ç. ile kardeşi Y.C. MOBESE kameralarına takıldı. Zanlılardan T.Ç. elindeki şişeye idrarını yaparken ve bununla kırmızı ışıkta bekleyen araçların camlarını silerken MOBESE kameraları tarafından görüntülendi.

“KAFAM GÜZELDİ”

Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği ekipleri tarafından yapılan çalışmalarda T.C. ve kardeşi Y.Ç. suçüstü yakalanarak gözaltına alındı. Doktor kontrolüne çıkarılan T.Ç., gazetecilerin “Neden idrarınla araç camlarını sildin?” sorusuna, “Kafam güzeldi, bunun için mi çekiyorsunuz?” cevabını verdi. Zanlılarda Y.Ç. yaşının küçük olması nedeniyle Çocuk Şube Müdürlüğü’ne teslim edilirken, T.Ç.’nin işlemleri ise Gasp Büro Amirliği ekipleri tarafından başlatıldı.

Araç sahiplerinden O.Y. zanlılardan şikayetçi olurken, zanlılar ‘Gaspa teşebbüs’ suçundan adliyeye sevk edilecek.